Што да носам за полуматура?

Дискусија во 'Канта' започната од Lilla.98, 6 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lilla.98

  Lilla.98 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Незнам што да носам за полуматура стварно незнам...:/ Ако имате некои совети и идеи ве молам кажете ми....:)
   
 2. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
 3. Lilla.98

  Lilla.98 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  фала ти незнаев дека има....:///
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.