1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да облечам?

Дискусија во 'Канта' започната од Sara.Be, 16 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sara.Be

  Sara.Be Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2013
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
  Можи има ваква тема ама се брзам и неможам да прочитам.. сакам да ми кажете на пр што да облечам за излагање. Ќе излагам во кафич па незнам што да облечам ај ве молам кажете ми...
  Да облечам нешто фустан или нешто слично?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.515
  Допаѓања:
  58.925
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.