1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да правам денес?

Дискусија во 'Канта' започната од T-At, 8 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. T-At

  T-At Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Што да правам денес? Многу ми е здодевно ја прошетав цела Фемина некои работи по 100 пати и сега што да правам? Ако ви дојде на ум нешто кажете ми ве молам :@
   
 2. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Читај некоја книга,пушти си филм,излези надовор,прошетај... ;) пушти си музика играј скокај вежбај :rock:
   
 3. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.834
  Пол:
  Женски
  Гледај филм, излези со пријателки, играј игра на компјутер :D
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Има теми за досадата, оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.