1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да правам за да не гризам нокти?

Дискусија во 'Канта' започната од sakamramenstomak, 28 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sakamramenstomak

  sakamramenstomak Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
 2. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.625
  Допаѓања:
  3.357
  Ам ај ако не,отвори уште една тема. Ти одговоривме кога го постави еднаш прашањево. Не сме ќори фала богу!
   
 3. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  На angel92 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  499
  Зашто побогу е темава во љубовни проблеми?! |( :^) Ахх тешка горка љубов, секој со различни маки :lol:
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Навистина на голема мака си во љубовта :lol:

  Клуч, има ваква.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.