1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да правам??? :(

Дискусија во 'Канта' започната од Aleksandar69, 21 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aleksandar69

  Aleksandar69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Здраво лепотици. :$
  Гледам дека овоа е женски форум ама сепак јас да си го пишам мојот проблем. :)
  Имам женска 4 год сме заедно и никако да ми даде, еднаш ја замолив и го ставив еднаш она го извади и ми вика НЕ НЕ страв ми е овоа оноа, знаете женски измислици. Не сега ни да го погледне а не па да го фати. Не знам како да ја убедам или пак да ја откачам да си барам нова. :(
  Чекам совети од женска страна која е причината што вака прави. :)
   
 2. Tenna

  Tenna Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  330
  Прееска во СДК прочитав дека овде некои членови како да си ги измислуваат проблемите и ете ти ,тоа вистина да ти било. Јас разбирам, петок вечер, дома ако се остане прилично е досадно, али ова е врв колку фантазија може да ради :D
  И Александар, сиве овие години со цурата твоја што правевте?
  Многу љубов ќе да имаш ти за неа па толку време да чекаш да те допре, а за друго па уште толку може ќе почекаш ;(
  Мислам стварно...
  Фригидна е оваа бре, бегај! :D
  Нема утеха bro, дур имаш време барај нешто што не се плаши да допира таму долу,а и нешто повеќе да прави богами :geek:
   
 3. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  484
  А вие 4години само се бакнувавте без да се допрете некаде? Сигурно е голема љубовта штом толку ја чекаш. Објасни и убаво дека веќе неможеш да ја чекаш дека сакаш да бидеш како сите дека сакаш да имаш секс. Објасни и дека не е ништо страшно. А ти невин да не си случајно што 4 год така поминуваш или пак имаш некоја друга за ова ;)
   
 4. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.977
  Пол:
  Женски
  Абе ова демек голем му е и сега цурата го видела еднаш и се плаши од чудовиштето што типов го крие во гаќи.
  Џими сече пола.

  А за советот што го бараше: Ако несака десната, смени ја, пробај со левата, може таа ке даде. :D
  Problem solved.
   
  На Meggy и diskretenbt им се допаѓа ова.
 5. Aleksandar69

  Aleksandar69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Па кога сакаш некоја ќе чекаш инаку она има 21 јас 25 години, па да видам до кога ќе чекам а можеби се чува па и за прва брачна ноќ кој ја знае.
   
 6. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  484
  :clap: :clap: за девојката. А ти 4 год секс си немал? :^)
   
 7. Aleksandar69

  Aleksandar69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Не, ама коа има потреба си ја користам раката нема да ја молам неа. :@
   
 8. MalataNena

  MalataNena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  181
  АЛЕКСАНДАР ДУШО МОЈА...
  прво добре дојде...убав престој
  после ако идете 4 години ваљда сте праеле муабет за секс (ГАРАНТИРАМ)
  после ти со пуни 25 како што викаш не си чекал 4 години мајка Јана...
  и на крај или ќе ти дае она или има чаре...
  еве да речере ја да си се пожалам немам секс 2 месеци и почнав да се шашардисувам
  ...или ти нешо муљаш или она нешо муља или ја сум сексуален мањак трето нема :)
   
 9. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.278
  Зошто си пишал дека имаш 27 на профилот ако имаш 25? Обично тие што се дојдени со проблем не лажат за годиште.


  Темава ме потсети на скечот од к-14 само со таа разлика што Тошо 4 месеци, а ти Александаре 4 години.
  Ја шетам, ја частам и не ја пипам, маста и ја извадив. Глупача!

  http://www.youtube.com/watch?v=9sIYmfQN80U
   
 10. Tenna

  Tenna Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  330
  Ех, фина цурица знаев..А ти сладок дечко, со огромни жртви во име на љубовта.
  Боже, ова е толку слатко и невино, просто ме потресе каква може да биде вистинската и голема љубов :inlove:
   
 11. Aleksandar69

  Aleksandar69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  27?? гледај малце подобро :)
   
 12. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  484
  ЕПА ГЛЕДАЈ ТИ КОГА 27 ТИ ПИШУВА.
   
 13. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.334
  А ти, да не не ги знаеш бројките,м?
  27 ти пишува.
   
 14. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  ^ :o :o Озбилни сте дека му поверувавте?
  А и да беше вистина,уопште не е слатко и невино,ова е очај човече :D !

  Иначеее..да на профил 27 ти се али...
  ;) .
   
 15. Tenna

  Tenna Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  330
  ^^
  Абе Мис, разработи иронија малце :angel:
  Па и потресно е, толку реално, а толку филмски и романтично...еееееех :D
   
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.512
  Допаѓања:
  58.904
  Пол:
  Женски
  Темава само за потсмев ќе служи. Го замолувам членот доколку има навистина проблем да се обрати во некоја од соодветните теми seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/, да си ги смени годините на профилот, кога веќе си ги кажа.
  Или нека не трола вака касно :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.