Што да се купи за 8 март?

Дискусија во 'Канта' започната од нина122, 23 февруари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. нина122

  нина122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  1.251
  Допаѓања:
  3.116
  Пол:
  Женски
  Дали размислувате премногу што да купите за 8 март?
  Или пак ви е битно само да купите нешто и денот да го одбележите?
  Или можеби воопшто не посветувате внимание на вакви празници?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.477
  Допаѓања:
  50.732
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.