Што да се прави кога врската станува монотона?

Дискусија во 'Канта' започната од RockyAngel, 18 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RockyAngel

  RockyAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  Што да се прави кога врската станува монотона?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.