1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да се прајт?

Дискусија во 'Канта' започната од Ljubovchee, 1 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ljubovchee

  Ljubovchee Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Аман те бе луѓе јас ќе направам некоја тема или ќе прашам нешто и вие одма почнувате со навреди... Севстете се малце и размислите како ми е мене кога на моите теми и пишувате со навреди.... И не само мене и на некој/а друг/а го/ја навредувате... :o
   
  На differentmkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.086
  Пол:
  Женски
  На Ljubovchee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. differentmkd

  differentmkd Активен член

  Се зачлени на:
  27 април 2014
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  35
  Навистина, да се замислиш дури пред да пишеш нешто...
  Дајте малку попозитивен пристап ;)
   
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  На анонимен форум секој може да си го каже своето мислење,а навредливите можеш и да ги пријавиш на извичникот! :) И те молам многу не отворај повеќе дупли и бесмислени теми,разгледај ги сите убаво по категории,сите мислења ти ги ставиле во канта! :!: :?: :|
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.