1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да си купам со 5000 денари?

Дискусија во 'Канта' започната од feminauser123, 3 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feminauser123

  feminauser123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.901
  Дај ми ги на мене, јас ќе ти купам :wasntme: :geek:
   
  На Dvolicen, Emotional123, Gordana10 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. MorbGoth.666

  MorbGoth.666 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  148
  Направи си список што ти фали, јас би ги собирала за подобар шопинг..
   
 4. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  854
  Јас би ги искористила за патување :D
   
 5. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.029
  Допаѓања:
  97.802
  Пол:
  Женски
  Нешто што ти е потребно во моментов :?:
   
 6. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  171
  Можеш да ги искористиш за шопинг, некој убаф парфем, козметика, или ако не ти е нешто многу потребно во моментот зачувај си ги па подоцна ќе им го најдеш крајот. :lol:
   
 7. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.018
  Допаѓања:
  80.078
  Пол:
  Женски
  Хахахахахах се изнасмеав на оваа жими се :D
  Ако немаш потреба од ништо чувај ги ,а ако нешто ти фали верувам дека нема и да поставиш такво прашање
   
  На kikav му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.091
  Многу малку :o Јас мислев повише имаш :D :D :D
   
 9. MeSofija

  MeSofija Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2013
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  90
  А што велиш да ги искористиш место тоалетна хартија. :fubar:
  ... и одлучи се веќе еднаш колку години имаш.
   
 10. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.034
  мислам дека темава треба да оди во канта абе човече божји 21 век сме зар се поставуваат уште вакви прашања СМЕШНО ЗАР НЕ?
   
 11. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  :^) јас многу се насекирав што биднало...
  Ќе споделиш ваљда што си купила....?
  Толку убави предлози доби, јас дефинитивно би ги послушала ипак девојките овде кои не те познаваат сигурно знаат на што би требало да си ги трошиш финансиите.
  :lol:
   
 12. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Јас би ти препорачал да ги потрошиш за шетање во странство или низ државава.
   
 13. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.005
  Допаѓања:
  35.873
  Пол:
  Женски
  И ова прашање заслужува тема :?:
  Не ми се верува до каде оди човечката глупост :devil:
   
 14. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  7.885
  Допаѓања:
  37.351
  Пол:
  Женски
  Баш во вакво време кога парите ги снемува за секунда...се фали...никогаш ништо не е целосно комплетно...зарем уште некој се прашува на што да ги потроши?
   
 15. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  мене можеш слободно да ми ги дадеш, јас одма ќе му го најдам крајот на ова прашање :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.