Што денес за ужинка?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од sofijanoka, 3 септември 2013.

 1. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Ги гледам од одамна темиве `Што појадувавте денес?` и `Што денес за ручек?` а и пишувам често,па ми текна,зошто да не има тема во која ќе си пишеме што сме ужинувале денес. :D :D :D

  Јас денес,2 сливки.
  Всушност,незнам дали се ужина или не,пошто не појадував,и сега јадев 2 зелени јаболка и 2 сливки. :D
   
 2. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.644
  Допаѓања:
  1.688
  Овошен јогурт :)
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.655
  Допаѓања:
  19.677
  Пол:
  Женски
  Oвошен јогурт :)
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.380
  пудинг :D
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Темно чоколадо. :)
   
 6. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.064
  палачинка
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Киндер торта. :D :@
   
 8. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.135
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  Црно грозје,сливи и чоколада! :) ;) :* :inlove:
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 9. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
 10. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.064
  банана
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 11. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Јаболко и темно чоколадо. :inlove:
   
 12. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.737
  без ужинка не можам да си го замислам денот
  најчесто тоа е овошје
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 13. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Грозје.
  мммммм :inlove:
   
 14. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Вчера,првата банана,втората пудинг. :)


  Денес:
  Прва ужинка:банана.
  Втора:палачинка со чоко крем од Виталиа ммм :inlove:
   
 15. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.167
  Пол:
  Женски
  Чоколино
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  1.849
  Пол:
  Женски
  Грозје ^_^

  [​IMG]
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 17. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Полна чинија сливи...Претерав, но нема врска. :D

  А вчера, (домашна) палачинка со Нутела и банана. :)
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 18. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Денес ќе се јадат смоквииии,ммммм. :inlove:
   
 19. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Сливи, бисквити, нутела...
   
  На sofijanoka му/ѝ се допаѓа ова.
 20. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.198
  Допаѓања:
  15.503
  Пол:
  Женски
  Наполитанка. :D