Што е значајно во животот?

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 8 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Што според вас е значајно во животот?

  Според мене е здравјето и среќата, ако немаш здравје немаш ни среќа, а среќата ја сочинува здравјето и луѓето што ти значат, а се останато е споредно.
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постои иста
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.