Што е муванје?

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 29 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  122
  До сега многу деца ми имаат предложено да се муваме но јас уствари незнам што е тоа :?: :|
  Би замолила некој да ми каже :rofl: ;)
   
 2. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.879
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.