Што значи насмевката?

Дискусија во 'Канта' започната од scriptgirl, 21 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. scriptgirl

  scriptgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  На пример некое момче ако ти се насмевне што значи?
   
 2. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  773
  Дека си му симпатична и му се допаѓаш. Со тоа ти дава знак да го забележиш... :)

  Мислам дека ова не е соодветно место за темава... :^)
   
 3. scriptgirl

  scriptgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  А што ако е повозрасен од мене?
   
 4. scriptgirl

  scriptgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  А што ако е повозрасен од мене?
   
 5. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  878
  Пол:
  Женски
  Зависи колку, се надевам не премногу, али нема везе тоа :)
   
 6. xoxo.Martina

  xoxo.Martina Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  197
  ТЕМАВА Е СТАВЕНА ВО НАСМЕВКА, ЗАТОА ДЕВОЈЧЕТО ОВДЕ СИ ПОСТАВИ ПРАШАЊЕ ЗА НАСМЕВКАТА :lol: :lol: :lol: Иначе глупава е темава СКРОС
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.