1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што или кој ве изнервира денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од koritsaki, 6 јануари 2011.

  1. TeddyGrey

    TeddyGrey Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 октомври 2010
    Пораки:
    8.061
    Допаѓања:
    72.333
    Пол:
    Женски
    Никој и ништо, сама на себе сум си доволен товар ...
     
  2. srn4e

    srn4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 март 2011
    Пораки:
    135
    Допаѓања:
    111
    :devil: Една безосетна професорка :devil: :@ уште ме држи нервозата од вчера :@
     
  3. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    ме нервира типот со кој се плеткам-вчера беше(се каривме, сме во врска) а денес ниту трага ниту глас од него(ма каква врска, какви бакрачи, ова е само мување-излегување и дружење)
    ама тој не го знае ова :lol: :rofl:
     
  4. Faline

    Faline Популарен член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2011
    Пораки:
    678
    Допаѓања:
    543
    Денот ми беше со полна пареа до пред неколку часа ! Се додека `` паметниот,, не ме изнервираа ! :devil:
     
  5. baby.90

    baby.90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2011
    Пораки:
    457
    Допаѓања:
    197
    Кој друг може да ме изнервира, ако не татко ми??? Друже командире, БРАВО!!! ми го за*еба денов поштено! Ама тука е дечко ми, па брзо ми поминува!
     
  6. Sephora

    Sephora Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2010
    Пораки:
    2.690
    Допаѓања:
    4.481
    Поранешниот дечко. :swear:
     
  7. NelChe

    NelChe Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 октомври 2010
    Пораки:
    348
    Допаѓања:
    277
    Суртукот од дечко ме изнервира! Леле колку навреди ми се на врвов на јазиков, не можам да ви опишам. ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!
     
  8. Srculence--91

    Srculence--91 Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    51
    Кој друг ако не дечко ми..... :@ :@ :@ Незнае ништо попаметно освен да ми го унакази денот... Сега би можела да му се јавам да му изнакажам 300 глупости но сепак не не бива нас за толку нервози... :D :D
     
  9. American.Woman

    American.Woman Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 март 2011
    Пораки:
    14
    Допаѓања:
    27
    Една колешка на работа.....де бре мрзииииии абре не ќе се шините ако ставите една рака да помогните, наместо да се пулите во таванот и да бројте овци.....ама јас сум кривааааааааа....не чини толку да се работи. не не не!
     
  10. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Мајка ми, дојде од работа и одма почна да се дереееееееееееее!
    А јас со добиено и стоак ме кине.
    Аман жено напна мори!!! :@
     
  11. spellbound

    spellbound Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2010
    Пораки:
    916
    Допаѓања:
    1.482
    Што-школото
    Кој-наставничките по физика и македонски
     
  12. nedzma

    nedzma Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    688
    Допаѓања:
    192
    Пол:
    Женски
    Дргарка ми :devil:
     
  13. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Малово бебе.
    По пустиов компјутер како по цуцла плаче!
     
  14. Shana

    Shana Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    794
    Допаѓања:
    1.505
    Брат ми, стандардно......
     
  15. solzuska

    solzuska Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 август 2010
    Пораки:
    515
    Допаѓања:
    135
    дечко ми, изгледа од сега бивши :(
     
    На Adi888 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Klaudi

    Klaudi Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2011
    Пораки:
    89
    Допаѓања:
    39
    Па денес мислам дека скоро сите ме изнервираа катастрофа ден :devil:
     
  17. FBI

    FBI Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јули 2010
    Пораки:
    1.513
    Допаѓања:
    5.299
    Мајка ми, пред малку :devil: :devil: :devil:
    Добро бе, зашто еднаш кога ќе и речам “добро мамо, престани“ не престане!!! Значи, понекогаш не е возможна! Вика добро и пак мрмори гррррррррр
     
  18. TammyDeyn

    TammyDeyn Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    181
    Допаѓања:
    240
    уфф животов малку... ма малку поише

    ме нервира во последно време ама така ме зае*ава, као ја да сум му некоја кукличка за у досадно време па си се игра со мене :@
    ама онака без пауза, само нови и нови и нови е*ани стапици и замки, туку ми ги тестира живците...
    Damn..
     
  19. sonce777

    sonce777 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 јуни 2010
    Пораки:
    461
    Допаѓања:
    262
    Пол:
    Женски
    Денес не ама вчера да.
    Имам другарка од прво одд могу сме блиски со се си помагаме во животот,ама мајка и во последно време е неподнослива.Одам да ја видам другарката имала хирушка интервенција дома на посета.Во собата мајка и татко и седнав си праиме муабет и мајка и онака зајадливо почна за мојата работа,за партии политика и ми вика ''Ти кога одиш да молиш за услуга си го ставаш лавчето во џебот-мислеше на вмро''кога почна со критики за политика ми се смачи небере јас сум некоја голема партијка или главна во штабот на вмро.Ми се одмили и се покајав зошто отидов.Многу пати сум и приметила завист,љубомора на мајката на мојата другарка.Имам поубаво работно место завршив факултет за се нешто во животот сум поупорна и поуспешна од нејзината керка т.е мојата најверна другарка.Со другарка ми немаме таков проблем за се се заедно радуваме за се и заедно плачеме.Но лично за вчера и од неа се изнервирав кога збореше мајка и таа требаше да ме одбрани и да и се спротистави,а она си трае.Денес и кажав по телефон дека сум навредена и и реков мојата мајка така да се однесува двете очи ке и ги извадам,а ти не изреагира не се лути ја знаеш каква е ,а и несмеам да и одвракам.Навистина ме изнервира,навреди не и се лутам ништо нема да и речам ни на мајка и ни на нејзе само ке оретчам со одењето кај нив дома.
    Сфатив дека мојата другарка живее под деректива и голема послушност на родителите.
     
  20. supersonic

    supersonic Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 април 2010
    Пораки:
    178
    Допаѓања:
    49
    Ја видов бившата на мојот бивши шо ми ја заеба врската со, а за беља е братучетка со една од моиве у друштво, па окапаа на моабет пред мене. Не знам како не ја напикав на дното на некоја шахта :)))
    И како шлаг - бившиот се појави у мојата смена (не знам кој к*рац тражи кога си е у другата цело време) и мислам дека ќе се лансирав у друга галаксија кога ми излезе пред очи!
    не ми беше shitty day, мада дефинитивно можеше да пројде и без да ми се појават тие 2та ванземаљци :)