1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што или кој ве изнервира денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од koritsaki, 6 јануари 2011.

  1. Chupe

    Chupe Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2011
    Пораки:
    656
    Допаѓања:
    421
    Ептен ама ептен ме изнервира манипулацијата на т-мобиле со своите клиенти и нивниот непрофесионализам :@
     
    На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Sunday-Rose

    Sunday-Rose Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 декември 2010
    Пораки:
    349
    Допаѓања:
    123
    Пол:
    Женски
    лол еден школски денеска ме пукна...леле како ме изнервира.. го мавав со се што ми беше при рака...па после и ми се смее... ц,ц,ц ..
     
  3. Chocoholic

    Chocoholic Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 април 2011
    Пораки:
    747
    Допаѓања:
    987
    Лелее и мене ова ми се има случено во Рамстор во Calliope мислам беше, а потоа истиот ден во Веро, не знам во која продавница беше. Јас и сестра ми умревме од срам, обезбедувањето и продавачките не претресуваат, од надвор луѓето гледаат. Срамови живи.

    Инаку мене денес (засега) после долго време никој не ме изнервира!!! Yupiiiii
     
  4. LadyN

    LadyN Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2010
    Пораки:
    265
    Допаѓања:
    124
    Сама јас си се нервирам... глупост до глупост правам.Да, јас сум таа најодговорната која презира глупи постапки и им се дере на луѓето ако згрешат нешто. Му направив проблем на брат ми со документи, по грешка сум ги дала погрешните и му направив дупло работа. А уште не се ни извинив поради тоа, хм да тоа сум јас неспособна за да кажам извини |( АААА и да концентрација на нула, кафето ми претекува едно по друго, пуканките ги загорев и ја оставив ринглата уклучена :?: Очигледно е дека треба да си легнам да отспијам малце, не си личам на себе овака |-)
     
  5. miljkovic

    miljkovic Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 декември 2010
    Пораки:
    526
    Допаѓања:
    363
    Мајака ми вака убаво од сабајле... :devil: Секогаш кога имам колоквиуми или за учење се нешто и треба и морално е да се направи...и се почнува со песната "Да учеше толку многу колку што викаш ќе беше првенец, со сите 10ки, а не ми викаш дека немаш време да идеш со мене цвеќиња да купам" :@ :@ :@
    Аааааааа колку убаво ме изнервираа!
     
  6. FBI

    FBI Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јули 2010
    Пораки:
    1.513
    Допаѓања:
    5.299
    Ме изнервираа Жаре - Бербер и Боки 13. Отварам очи и оп....они на телевизија. Јас не знам кој му дозволи на Жарко да се појавува на тв. Типот ми е толку антипатичен, се прави смешен со сила, а и ни едно прашање не му е нормално. Овој па другиов- веќе прочитано. Сфативме дека не е геј и дека глуми, па дај Боки те молиме оправи се, веќе не си интересен. :@ :@ :@ :@
     
  7. mina

    mina Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    1.260
    Допаѓања:
    637
    Ехххх уште рано сабајле ме изнервира ,,некој,,! Јас ли сум крива бре што некој не знае да си го организира својот ден па со викање да ме буди?!?! :envy:
    Ме изнервира едно ненормално викање и обвинување... ме изнервира една одвратна фаца, неподнослив глас и ,,кукање,, до немај каде! :devil:
    :@ :@ :@
     
  8. Doozy

    Doozy Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 април 2010
    Пораки:
    4.711
    Допаѓања:
    59.971
    http://vest.com.mk/?ItemID=03BB4AC26D19 ... 895C&arc=1

    Е ова ме изнервира. 10 години и девојката му ја зел. Браво бе, одиме напред со вакви деца. На 10 години бубрегот, на 20 ќе убие човек! Ццццц :x
     
  9. Plavusa.17

    Plavusa.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    4.133
    Допаѓања:
    6.033
    Ма денес сите ме нервираат како ќе се издржи денов не знам |( :@
     
  10. MacaLove

    MacaLove Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    2.399
    Допаѓања:
    6.337
    Се е ова резултат на Полат,на не знам ти кој,на насилничкине цртани,а и на родителите...И сигурна сум дека се полошо ќе станува. :x
     
    На Madonna му/ѝ се допаѓа ова.
  11. lily-prune

    lily-prune Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2011
    Пораки:
    545
    Допаѓања:
    155
    татко ми уште од сабајле лелеле како ми го крена притисокот :@ :@ :@ добро знам дека сте попаметни од мене јас сум најдена на патот ај нека помине брзо денот сакам да биде вечер ми се шета некаде не можам да издржам овде од нервоза :@ :@ :@
     
  12. kristii

    kristii Популарен член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    1.650
    Допаѓања:
    1.706
    Прво сабајле другарка ми :@ Ми го зеде палтото од раце што сакав да го купам :@
    Вечерва дечкоми,не му биле суви патиките за да излези со мене,а со другариве може да оди :@ :@
     
  13. shururup

    shururup Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2011
    Пораки:
    116
    Допаѓања:
    36
    Времето :rain: :roll:
     
  14. kankus

    kankus Популарен член

    Се зачлени на:
    31 декември 2010
    Пораки:
    1.472
    Допаѓања:
    870
    тоа што мајками ми се качи на глава за да си ја средам собата :lol: :lol:
     
  15. MissSpark

    MissSpark Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2011
    Пораки:
    695
    Допаѓања:
    1.287
    Пол:
    Женски
    Пред малку брат ми, ми влезе во соба чукаше си пееше и ме разбуди. Го мавав со папучи
     
  16. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Мама.... секогаш стандард незадоволна од мојот труд |(
     
  17. DirtyQueen

    DirtyQueen Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 мај 2011
    Пораки:
    234
    Допаѓања:
    179
    Пол:
    Женски
    Ме изнервираа старцине во автобус, глумат дека неможат да одат а чим видат слободно место брзи се ко формулчиња. :@
     
  18. goddess.Of.chaos

    goddess.Of.chaos Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2011
    Пораки:
    1.059
    Допаѓања:
    1.029
    Мајка ми. Мајка ми која ја сакам најмногу од сите и која толку ја почитувам. Од секогаш пријателски односи, од секогаш сум се договарала со неа за што и да не можам сама и ми помагала, и сега си гази на зборот и прекршува ветување. ...И ме боли многу.
     
  19. thelittle17

    thelittle17 Популарен член

    Се зачлени на:
    31 август 2010
    Пораки:
    3.749
    Допаѓања:
    8.668
    Пол:
    Женски
    брат ми, мајка ми, дечкото, старцине во автобус, другарка ми, времево, и свеее ме нервира веќе свеее!!! :devil: :devil: :@ :@ :@ :@ :@
     
  20. swetty

    swetty Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    170
    Допаѓања:
    25
    ТАТКО МИИИ.... :@ :@ :@ кој друг ако не тојј.... значи стварно не можам повејќе да го поднесам човекотт... :@ :@ :@ на живци ми идее.... :@ :@ :@