1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што имаат на ум хороскопските знаци по сексот

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од Nati.P, 3 февруари 2013.

 1. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  849
  За многумина огромна дилема е што по сексуалниот чин партнерот мисли за тоа како си ја одработил работата во креветот. Еве за што размислуваат хороскопските знаци :)

  Овен - Бев одличен, зар не?

  Бик - Зарем мораме постојано да ги менуваме позите? Морам да ја сокријам проклетата книга Кама Сутра.

  Близнаци - Баш беше добро, ајде да го повториме. Само дај ми две минути да и се јавам на другарката да и се пожалам што се појави без цвеќиња.

  Рак - Извини што плачам, не си ти во прашање, јас сум. Сепак, ќе се земеме, нели?

  Лав - Нема на што, повели и друг пат.

  Девица - Ајде да го направиме тоа уште еднаш, пред да го наместам креветот.

  Вага - Добро ми беше ако и тебе ти е добро.

  Скорпија - Дај да те одврзам.

  Стрелец - Немој да ме бараш. Јас ќе ти се јавам...

  Јарец - Следниот пат јас ќе бидам одозгора.

  Водолија - А да пробаме без облека?

  Риби - А како се викаше?

  Па, што сте вие во хороскоп? Што мислите после чинот? :lol: :lol:
   
 2. Glorija.baby

  Glorija.baby Активен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Стрелец - Немој да ме бараш. Јас ќе ти се јавам.. :rofl:
  Xaxaxa па до некаде и така е :lol: после онаа работа со дечко ми :$ ми текнува колку работи требало да завршам и често му викам не бе барај кога ќе средам работа ќе се слушниме.
  Незнам зошто ама секогаш кога сум со него ми текнува на некои обврски што требало да ги завршсам преку ден а сум ги заборавила :D Како билобил ми е :rofl:
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.971
  Пол:
  Женски
  Сметам дека кој и да го составувал пишаново, пишал нешто колку да пише.
  Nati.P не се однесува на тебе, туку на авторот на текстот
   
 4. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.389
  Водолија - А да пробаме без облека?
  :D :D :D
  смешно е баш смешно
  Nati.Р добра ти е темава бар ме насмеа....поздрав
   
 5. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.330
  Дај цигара :rofl:
   
  На cigarce му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.317
  Пол:
  Женски
  Рак - Извини што плачам, не си ти во прашање, јас сум. Сепак, ќе се земеме, нели?

  Хахахахаха. Интересно. :D
   
 7. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  773
  аууу врв! :rofl:
   
 8. Gaga93

  Gaga93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  хехехехе лудост :D :D
   
 9. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.330
  Вага - Добро ми беше ако и тебе ти е добро.

  Прајме уште една партија? :lol:
   
 10. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
  Девица - Ајде да го направиме тоа уште еднаш, пред да го наместам креветот.


  Да не го растураме за кратко време :lol: :lol: :lol:
   
 11. Femina777

  Femina777 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  236
  Лав - Нема на што, повели и друг пат.
  :D :D
   
 12. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
  Рак - Извини што плачам, не си ти во прашање, јас сум. Сепак, ќе се земеме, нели?

  Или ова е огромна глупост или јас не сум типичен рак :D
  Во подзнак сум Девица и повеќе се пронаоѓам во тоа.
   
 13. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.165
  Допаѓања:
  21.711
  Пол:
  Женски
  Среќа ја немаме Кама сутра па нема потреба да ја крие :rofl::rofl::rofl:
  Е да , додека ми беше дечко така беше , сега му велам : "Не станувај додека не исчистам . Спиј ! " :wasntme::rofl: