1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што имате во вашата торба?

Дискусија во 'Канта' започната од JustSimple, 23 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustSimple

  JustSimple Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2012
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  48
  Инспирирана од видеата на јутуб What's in your bag и проектот на flickr
  www.flickr.com/groups/whats_in_your_bag/pool/
  ја отворив темава.

  Барав ваква тема ама не можев да најдам. Ако има, оваа нека оди во корпа.
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.