1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што има во вашата чанта??

Дискусија во 'Канта' започната од Sarachannel, 30 октомври 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sarachannel

  Sarachannel Активен член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Девојки во мојата чанта има шминки и влажни марамчиња а вие??:)

  Od kolevke pa do groba,najlepshe je djacko doba :D
  Kolku vistina ima vo ova eheee
  Tato nosi,mama mesi ...deca ,,vo sholo"
  Najubav period vo zivotot mi e bil vo gimnazija koga bev.
  Ludorii ama se toa ,,zamaskirano"
  cccc....i sega koga se prisetuvam se cudam kako i nie od IV 5 stanavme ,,ludje"(facepalm)

  :bow: :bow:
  Gospod zdravje da ti dava druze,
  daj uste nekoja
   
  Последна измена од модератор: 2 ноември 2017
  На referentka, mareane, Bozica1980 и 4 други им се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.629
  Допаѓања:
  59.510
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.