1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што кога ви е досадно ?

Дискусија во 'Канта' започната од Sm.real, 4 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sm.real

  Sm.real Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  64
  Баш така,што кога ве фаќа досада ?
  Што правите ?
  -Дремете на фб иако е многу досадно ?
  -Да не читате некоја книга ?
  -Го прелистувате форумов по стоти пат и ви се здосадува ?
  -Читате статии по други форуми и пак ви се здосадува ?
  -Незнаете веќе која песна да ја слушате зошто од сите ви се здосади ?
  -И еве сега како мене отварате тема за некој да ви даде предлог како против досадата ?

  Темава можеби ви делува смешна или непотребна,но не ја заклучувајте,дајте некој предлог што вие правите кога ви е досадно?

  Има некој предлог? :^)
   
 2. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  318
  па интересна тема ама да знаев што когам ми е досадно,немаше да ми биде досадно :) и мене сега мн ми е досадно :) и дремам на ком :)
   
 3. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  881
  Пол:
  Женски
  -Дремете на фб иако е многу досадно ? - Јас не . Кај што ми е досадно уште тоа фали. И таму е досадно. Ни Фб не е тоа што беше....

  -Да не читате некоја книга ?- Книга, но шанс! Имам доволно за на школо. Секој ден со нив ми е исполнет, па ако читам нешто после не ќе имам концентрација и ќе ми е досадно пак да читам.... :)

  -Го прелистувате форумов по стоти пат и ви се здосадува ?- Последно време немам ни многу време за тоа.

  -Читате статии по други форуми и пак ви се здосадува ? /
  -
  Незнаете веќе која песна да ја слушате зошто од сите ви се здосади ?- Е за ова да.

  И нешто друго кога правам кога ми е досадно е си гледам нешто филм или прелистувам по гугл за нешто интересно како што е наука; кој е најбогат човек во светот, си читам занимсливости на Попара или фемина некогаш, си разгледувам мода , фризури, нокти, ташни, штикли и сите такви работи, па поминува досадата ;)
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 5. t.w.e.e.t.y

  t.w.e.e.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  617
  најчесто читам книги
   
 6. Bunny05

  Bunny05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2011
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  124
  Јадам.
   
 7. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.567
  Пол:
  Женски
  Во последно време кога ми е досадно јадам :tmi:
   
 8. Butterfly15

  Butterfly15 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.145
  Допаѓања:
  2.620
  Или јадам или на фб дремам .. :lol:
   
 9. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Атеншн, дупла тема.
  Катанац.
   
 11. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  548
  Пол:
  Женски
  Слушам музика,пишувам,цртам,играм,јадам,спијам
   
 12. gorde1

  gorde1 Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2018
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  јадам,гледам серија,играм,цртам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.