Што кога другите те копираат???

Дискусија во 'Канта' започната од Ivonche.19, 9 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivonche.19

  Ivonche.19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ми се има случено многу луѓе да ме имаат копирано во начинот на облекување |(
   
 2. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  490
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.891
  ПРед да отвориш тема разгледај дали веќе постои иста или слична. Втора дупла тема отвараш.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.