1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што кога интимните фотографии ќе завршат на погрешно место?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од нина122, 12 мај 2020.

  1. RainbowButterfly

    RainbowButterfly Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2014
    Пораки:
    344
    Допаѓања:
    609
    Пол:
    Женски
    Вистина ли е тоа ако добро сфатив? Би требало да го пријавиш ако е така, се извинувам ако сум те сфатила погрешно, ако беше само пример.:lol::sweat:
     
    На СуперДевојка, Angie1432 и WildMk им се допаѓа ова.
  2. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.183
    Се согласувам.
    Или, во најмала рака, кажи им на девојките.
     
    На RainbowButterfly и Tanjamm им се допаѓа ова.
  3. СуперДевојка

    СуперДевојка Популарен член

    Се зачлени на:
    28 март 2017
    Пораки:
    2.849
    Допаѓања:
    17.189
    Пол:
    Женски
    Абе па и вие да го пријавела. Па само на пријатели покажувал човекот де, шо има лошо, тоа нормално е. Како ќе знаат пријателите дека ебе инаку? Па мора да се покаже фраерот.
     
    На RainbowButterfly, Joi, Mantub и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  4. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.183
    Да дознаам дека моја слика покажува некој наоколу, без моја дозвола, не само шо ќе го пријавам... туку и ќе спијам пред ЈО дури не поднесат обвинение.
     
    На SummerGirl, Feminka192, RainbowButterfly и 2 други им се допаѓа ова.
  5. friendy

    friendy Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 април 2012
    Пораки:
    4.338
    Допаѓања:
    51.766
    Пол:
    Женски
    На mode-kristina, нина122, John Snow и 2 други им се допаѓа ова.
  6. Losha_devojka_

    Losha_devojka_ Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2021
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    64
    Пол:
    Женски
    Zdr ako prijavam eden so mi isprati sliki od mene, mu rekkv da gi izbrise toj doticniot go imam spomnato, rece moze ke mu zatrebale, sti bi my storile na nego? MALOLeten bil plus me lazel deka e 18 strasno... Ali jas nejkam ete da me potcenuva slikite ne se nudes, amaa perverzni sepak od vezbanje edno drugo, nez i jws so koj pamet si prakjav i imav doverba ednas mi receee prati mi gi gradite goli, srekja si ne mu gi prativ...Jer goli n3 doagja u predvid...Nikogas toa go nemam praveno , ama se nerviram sto ima problem tokku so mene pa saka da me unisti, moze nema da objqvi nzz, mu rekov ke te prijavam vika, ako sakas da ti se smeat prijavi bog da cuva
     
  7. Kimberly11

    Kimberly11 Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 септември 2015
    Пораки:
    6.670
    Допаѓања:
    25.216
    Пол:
    Женски
    Дали ти се гледа лицето на сликите?
     
  8. Losha_devojka_

    Losha_devojka_ Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2021
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    64
    Пол:
    Женски
    Ne bash amaa pisuva na instagram koj prakjal moeto ime ...off
     
  9. Kimberly11

    Kimberly11 Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 септември 2015
    Пораки:
    6.670
    Допаѓања:
    25.216
    Пол:
    Женски
    Ако не си гола не е страшно. Закани му се дека ќе го пријавиш и дека ќе си има работа сополиција ако направи такво нешто. И не праќај друг пат на никој ништо.
     
    На oblace1 и Losha_devojka_ им се допаѓа ова.
  10. Losha_devojka_

    Losha_devojka_ Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2021
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    64
    Пол:
    Женски
    Vika slobodno prijavi bla ba
    Ako sakaa da ti se smeat site
     
  11. Losha_devojka_

    Losha_devojka_ Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2021
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    64
    Пол:
    Женски
    Ne summ gola ama ednata e na gradnikkk modricite od nego mu gi slikav ama i majxa nosam samo sho se glea gradnikot abe bdc...manijak
     
  12. нина122

    нина122 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2018
    Пораки:
    4.041
    Допаѓања:
    10.631
    Пол:
    Женски
    Прво смири се, не знам колку години имаш ама гледам дека си се исплашила, никој не смее да објавува твој слики без твоја дозвола по правило, ама кај нас не се почитуваат ни правила ни закони нејсе чим сликите сама си ги праќала и ти се случило ова за друг пат биди внимателна на кого праќаш или за да бидеш сигурна воопшто на никого немој да праќаш провокативни слики од тебе, чим на сликите не си гола или нема прикажано некој твој интимни делови не се грижи толку, и сега најважно е да не потпаднеш под негово влијание, да ти вика праќај ми уште слики иначе и овие ќе ги објавам, моја препорака ти е сама да ги објавиш тие слики ако се како што викаш такви, не си гола на нив, немаш на нив никакви интимни делови прикажано туку тоа се слики каде што ти вежбаш и така нема да може да те уценува и за друг пат биди внимателна повеќе, секој има момент на слабост, немој да дозволуваш тој момент на слабост да ти влијае сега или во иднина.
     
  13. Losha_devojka_

    Losha_devojka_ Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2021
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    64
    Пол:
    Женски
    TOA SORCEVITE kako sho se kratki, kako bokserki doagjaat....off lee i na edno video kako igrav mu prakjav miskev video e ne prwj ss on prael tverkav iii toa si prakjav udrena i jas, i pravel kako isto da sum namestena za doggy ali na videoto pisue twerk u pokusaj..Ali u Makedonija se ludi slikive se sosema nirmalni za Dr drzavi primer...go bloknav moze ke me ucenuva za sex ne znam, ali kako sfo vikal porano na bratuxetka mi demek imal doma kameri i me snimal uste toa fali epten izhivuvanje vrz mene...Seljak dno dna e zimi se...Nasilnik da skape u zatvor eden den
     
  14. нина122

    нина122 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2018
    Пораки:
    4.041
    Допаѓања:
    10.631
    Пол:
    Женски
    Битно е да си ја научиш грешката и да не правиш веќе така..
     
    На Losha_devojka_ му/ѝ се допаѓа ова.
  15. mesecar

    mesecar Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 октомври 2020
    Пораки:
    241
    Допаѓања:
    713
    Пол:
    Машки
    Ве уценува за да добие уште повеќе и мислам дека блефира дека ќе ги објави. Сепак не знаеме за каква личност се работи. Добро Ви пиша нина122, не дозволувајте да бидете под негово влијание. Никој не смее да објавува воопшто Ваши слики какви и да се и слободно можете да го пријавите. Дури и ако Вие сте му ги пратиле сликите, нема право да ги објавува јавно и не смее да Ве уценува, може и за тоа да го пријавите, па ако сака да му биде комплициран животот понатаму нека продолжи. Може и Вие да му се заканите и не покажувајте страв никако. И ќе биде се во ред.
     
    Последна измена: 12 октомври 2021
    На Feminka22, mode-kristina и Losha_devojka_ им се допаѓа ова.
  16. Losha_devojka_

    Losha_devojka_ Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2021
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    64
    Пол:
    Женски

    Mu se zakanuev mu pishvam mu dzvonam on ne kreva i via slobidni prijavi...Pa tipecot ja od sogo sakav i bev slepa, on samo mw tretirase loso, ednss mu gi skrisv naocarite nesakajki iako nego sami mu padnaa vlechejki me, kako kuche da summm, Iii me udri pozadi, vika stoko edna gi skrsi 200 evra bile bla bla od Germanija, celo vreme so sila me terase na oral, so sia mi svrsuese u usta, ali i ja od so go sakav dozvoluev nekad neli u vrska ko se e dozvoleno, iako lazna vrska bia od negova stranaa 3 meseci me zavlekuese taka. NESI MI SE SKARA ME VIKNA DOMA DA ZBORIME, OTIDOV SO NAMERA DA ZBORAMMM, ON mi gi sobleve sorcevite g frli tamu i ko ak9 ne sme imale kje sum si otisla bez sorcevi..Sega sum svesna i mn mi e krivo za se sho dozvoliv, a dokaz za toj den placev i se snimav na bratuxetka mi glasovna i prakjav i kazuev sve, on koa mu vikav nejkam ne znae da prestane, me zaklucuva so sila me terase da se banjame abe bdc, togas klk strav pretrpev mi dzvonea od doma a jws mokra brzo tamu sushenje s fen nz so, strasno e stvarno sega sum svesna ma da togash i so strav i deka go sakas pa ko demek ubavo ti e a treperis..Kaj manijak na sloboda , dno od covek... pa mi viksr ednas i majka mi ne te bendisuva nz so mnogu loso se osekjav, a on e detiste pushteno od race, strasni stv nz si da dodadam vekje
     
  17. нина122

    нина122 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2018
    Пораки:
    4.041
    Допаѓања:
    10.631
    Пол:
    Женски
    Колку години си?
     
  18. Losha_devojka_

    Losha_devojka_ Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2021
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    64
    Пол:
    Женски
    18
     
  19. нина122

    нина122 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2018
    Пораки:
    4.041
    Допаѓања:
    10.631
    Пол:
    Женски
    Не е во врска се дозволено, те излажал тој што ти кажал дека во врска се е дозволено, не смее никој да те тера на ништо и ти не смееш да дозволиш да те тера некој на нешто, денес е орален секс, а утре што ќе биде, на таа возраст треба да уживаш во животот, млада си, блокирај го на сите социјални мрежи и не му ѕвони веќе, а моја препорака ти е да деактивираш Инстаграм, така сите пораки што до сега сте правеле муабет ќе се избришат, направи нов профил и таму додај си ги само најблиските пријатели и немој да дозволиш веќе да дојде до вакво нешто, и да те викне немој да одиш.
     
    На Losha_devojka_ му/ѝ се допаѓа ова.
  20. Srckata28

    Srckata28 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 јануари 2013
    Пораки:
    4.552
    Допаѓања:
    21.650
    Пол:
    Женски
    Прво, знам дека си потресена ама обиди се да се смириш. 99% сум сигурна дека тој блефира за да добие повеќе од тебе и никако НИКАКО не подлегнувај на тоа, игнорирај го ако ти бара нешто. Не покажувај слабост дека ти е страв да не ги објави сликите, не го моли, понашај се како да сте завршиле и толку. Кажи му дека ќе го пријавиш за целото негово малтретирање и дека имаш за многу да го пријавуваш.

    Ликот е очигледно ненормален, ама не можеш да му дозволиш да се чувствува дека има моќ врз тебе.
     
    На Losha_devojka_ му/ѝ се допаѓа ова.