1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што кога партнерот ќе ве навреди ?

Дискусија во 'Канта' започната од Peperutka-19, 25 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Peperutka-19

  Peperutka-19 Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  13
  Девојки, дали некоја од вас се нашла во ситуација, партнерот да ја навреди ? Како сте изреагирале ? Дали е тоа знак на недоволна почит ? Ајде да ги споделете ги нашите искуства .....

  п.с ако веќе постои темава слободно пишете или заклучете ја .
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.