1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што кога повеќе не ви ги краде мислите?

Дискусија во 'Канта' започната од feminauser123, 30 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feminauser123

  feminauser123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Вие сте заљубени, среќни и весели заедно долго време и сите ви завидуваат. Вие едноставно сте совршен пар во очите на сите други како и во вашите очи. Но, одеднаш вашите очи не го гледаат истото повеќе и веќе партнерот ви станува одбивен и досаден. Па што тогаш?
   
 2. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.567
  Ми се случи ова....раскинавме,бевме разделени 2 месеци без да се чуеме и видиме
  Се сретнаме случајно, разговаравме,како првата наша средба...и еве до мене спие веќе 4 години + две мажиња едно 3 години ,друго 8 месеци
  Муабетот ми е дека ви е изгустирано,олабавете малку,правете и други работи што ве прават среќни,но не заедно
  Оставете простор да си недостигате
   
  На Aleksandar1212 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.