1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што кога тој/таа е друга вера ?

Дискусија во 'Канта' започната од Cancer1993, 21 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cancer1993

  Cancer1993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2014
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Што мислите на оваа тема ? Дали би биле со некој/некоја што е друга вера? Имате ли предрасуди? Што мислите за босанците, турците и албанците како најбројни?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.