1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што/кој најмногу ве нервира?

Дискусија во 'Канта' започната од Flow, 25 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Flow

  Flow Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  20
  Не знам дали има ваква тема, моите досегашни пребарувања не покажаа слични резултати. Доколку има ваква тема, слободно нека лета у канта. :rofl: Е сега, што најмногу ве нервира и ви иде на живци а морате да го праите или кои луѓе од вашата околина не можете огрански да ги сварите, а сепак на некој начин морате да контактирате со тие особи? Во однос на мене, тоа е станувањето рано наутро, луѓе кои глумат лудило, се преправаат дека се некои кои не се, со самото тоа што облекле облека - најнова мода, бесчуствителни луѓе кои постојано нешто мрчат, комшии шо фрлаат ѓубре од 8ми спрат, деца шо фрлаат со камења од забава, кога морам да завршам некоја работа во строго определен рок, свадби и други видови свечености, бебиња облечени во црно или раста стил само зашо родителите се максимално предани на тој стил, па од нив прават кукли за на излог- скоро во буквална смисла на зборот, луѓе анти-абортус и религиозни фанатици иткн.
  Па.. :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има тема мразам да го правам тоа. Оваа ќе ја заклучам. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.