1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите дали ќе има соновник?

Дискусија во 'Канта' започната од Pixyy, 8 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pixyy

  Pixyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2012
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  28
  одамна нема соновник а е ветен уште кизнај од кога.па затоа решив да создадам ваква тема и сите да ве прашам дали сеуште го очекувате бидејќи сеуште и сеуште го очекувам.
  Ви благодарам :) :D
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.420
  Има. http://www.femina.mk/%D1%81%D0%BE%D0%BD ... 0%B8%D0%BA :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.