Што мислите за Кети Пери ?

Дискусија во 'Канта' започната од sweetgirl256, 12 декември 2012.

 1. sweetgirl256

  sweetgirl256 Активен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Баш сакав да видам што повеќето од вас мислат за Кети Пери...Мене едноставно ми е совршена во се,има и глас и тело и лице...некогаш се занесува малку ама нема врска :P :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.987
  Допаѓања:
  47.945
  Пол:
  Женски