1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за Македонски Идол?

Дискусија во 'Канта' започната од Elena-97, 27 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.107
  Знам дека заврши но сепак би сакала да ги слушнам вашите мислења :)
   
 2. marija994

  marija994 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  194
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.