1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за Маријана и Немеш од големиот брат

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 31 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. inimini

    inimini Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2011
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    72
    Разгледав и видов дека никој не напишал ништо за големиот брат. Па решив да почнам јас една тема. Што мислите за Маријана и Немеш. Ја само ке кажам дека од една страна ја окривувам Маријана а од друга не. А зашто не па луѓе кој знае каков брак имала пред да влезе во куќата гледате дека никаде не се појавува мажот да каже нешто но ако имала ок брак и она е крива за разводот е тогаш многу ја осудувам. И на крај пак се заедно Маријана и Немеш.
     
  2. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Ехеее ги знам јас и оние неизлезените во град, кога ке здогледаат камера какви се. Така и оваа. Види види, ќе ме гледаат моите... туф не ме приметуваат... мамо, мамо види, јас сум. ^_^
    |(
    Публицитетот добар или лош е сепак публицитет. Не е таа ни прва ни последна. И за машково исто важи, само кај него се смета за тактичка игра.
     
  3. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    Што и да мислеме или да не мислеме за нив тоа сигурно не ги интересира! Маријана си уживаа со парите, Немаш кој знаа што прави а ние кутрите ке се занимаваме со нив! Зошто бе тие не се занимават со нас?
     
  4. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.804
    Допаѓања:
    65.522
    Пол:
    Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.