1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за Маријана и Немеш од големиот брат

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 31 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  72
  Разгледав и видов дека никој не напишал ништо за големиот брат. Па решив да почнам јас една тема. Што мислите за Маријана и Немеш. Ја само ке кажам дека од една страна ја окривувам Маријана а од друга не. А зашто не па луѓе кој знае каков брак имала пред да влезе во куќата гледате дека никаде не се појавува мажот да каже нешто но ако имала ок брак и она е крива за разводот е тогаш многу ја осудувам. И на крај пак се заедно Маријана и Немеш.
   
 2. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.895
  Ехеее ги знам јас и оние неизлезените во град, кога ке здогледаат камера какви се. Така и оваа. Види види, ќе ме гледаат моите... туф не ме приметуваат... мамо, мамо види, јас сум. ^_^
  |(
  Публицитетот добар или лош е сепак публицитет. Не е таа ни прва ни последна. И за машково исто важи, само кај него се смета за тактичка игра.
   
 3. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Што и да мислеме или да не мислеме за нив тоа сигурно не ги интересира! Маријана си уживаа со парите, Немаш кој знаа што прави а ние кутрите ке се занимаваме со нив! Зошто бе тие не се занимават со нас?
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.905
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.