1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за вечерашниов победник АРСО во ГБ?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од snake, 31 декември 2009.

 1. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  124
  што мислите за арсо дали ја заслижи победата.според мене да баш дечкото си се прекажа во вистинско светло,нема лоша душа што според неме е најбитно и не беше толку лицемерен како повеќето во куќата
   
 2. saras

  saras Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  isto i jas mislam deka arso zasluzeno si ja dobi nagradata bas mi e milo pozdrav
   
 3. annaja

  annaja Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Да, он беше мој фаворит цело време,и мислам дека наградата е во прави раце,само нека ги искористи правилно парите мислам да ги умножи.А за другиве мислам дека Ѓорѓе бесе мн.лут а исто и Радашин.Нашите искрено ме разочараа со понашањето.
   
 4. frosi78

  frosi78 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ija mislam deka zasluzeno pobedi,nekako najpriroden mi bese Arso i so sreka neka mu e........ pozdrav:)
   
 5. natasa0055

  natasa0055 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Sosema zasluzeno pobedi, a i bese os samiot pocetok vo kukata na g.b. A 100 000 iljadi evra nemu "posebno mu trebaa najveke".BRAVO ARSO....
   
 6. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  76
  Ако поради некој вредеше да се гледа шоуто и некој воопшто заслужи да ја добие наградата, тоа е Арсо. Браво.
   
 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  bas mi e milo sto pobedi Arso :) bravo za nego toj i mi bese favorit. sekoja cest i bas toj e vistinskiot za ovaa nagrada. JA ZASLUZI!!!
   
 8. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Го обожавам Владимир и многу бев среќна кога победи....Заслужена награда и сигурна сум дека добро, ќе ги искористи парите!!!!
   
 9. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Moj favorit od pocetokot..mn mi e milo sto pobedi :)
   
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
  Lele ja milsev deka enis ke pobedi,kako sto ispadna so adnan vo operacija triumf .Uh bas sum srekna so pobedi Arso, mojot favorit :):):)
   
 11. Aphrodite

  Aphrodite Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  12
  Мене уште на почеток Владимир ми беше фаворит.
  И најискрено, милам дека си ја заслужи победата.
  Сепак, се покажа како најпаметен и издржа скоро 100 дена.
  Воопшто не го номинираа...
  Браво за него :]

  Иако се двоумев меѓу него и Јована. Али, подобриот победи.
   
 12. mazena

  mazena Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Na pocetokot bev za Manuel ama pocna nogu glupo da se ponasa i potoa pocnav da navivam za Arso i stvarno mi e milo sto pobedi.Samo neznam od kade Enis u finale.Ako pobedese Enis mesto Arso stvarno ke se iznervirav mnogu oti toj bese daleku od favorit.Arso e vistinskiot pobednik a na komentarot za Adnan od operacija triumf da vi kazam deka on mi bese favorit posle Aleksandar se razbira sto ne bese slucaj so ovie nasive od golemiot brat
   
 13. fem.le

  fem.le Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  ok!ne bese moj favorit,a ocekuvav toj da pobedi vo duelot so enis.mislam gorde ima pravo vo nesto,jas go podrzuvam.
   
 14. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  567
  Пол:
  Женски
  redno bese vo nekoe realno sou da pobedi nekoj koj go zasluzuva toa.bravo za arso
   
 15. meredith

  meredith Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  78
  Јас мислам дека Арса заслужено победи и ги заслужи парите.Во ГБ Македонија беше прикажана во најлошо светло од страна на Вики и Кики.
   
 16. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  I jas se uplasiv da ti kazam....Na OT najmalku ocekuvav da pobedi Adnan, pa koga Enis ostana vo finale si vikam deka ke imame repriza na namesteni igri.