1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за виртуелните врски? Дали би биле во таква врск

Дискусија во 'Канта' започната од sweety90, 1 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  224
  Пол:
  Женски
  Виртуелна врска мислам на врска преку интернет :) што мислите дали би можела една виртуелна врска да заврши на пример со брак :) Поздрав
   
 2. barbiegirl

  barbiegirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  49
  Секако дека се случуваат и такви нешта. Јас познавам личности чии почеток беше токму таков а еве сега се во брак со две дечиња. Секако дека е реткост и огромна среќа да налеташ на нешто такво, ама секако дека се случува. :)
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.