Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за другарството помеќу машко и женско?

Дискусија во 'Канта' започната од bibuwe, 18 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bibuwe

  bibuwe Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Иако имам голем круг на пријател и машки и женски ...
  па сакав Ваше мислење....
  дали може да има или дали постои другарство помеѓу машко и женско?
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.902
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.