Што мислите за емо стилот?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од snowflake1818, 16 април 2010.

 1. citiesinflames

  citiesinflames Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  242
  Допаѓања:
  348
  Пол:
  Женски
  и гранџ и готикот ми се допаѓаат..сепак најмн од овие три го обожабам готикот... уффффф :inlove::inlove:
   
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.677
  Допаѓања:
  2.914
  Најмногу ми се допаѓаат Емо и Готик стилот.
   
 3. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  523
  Пол:
  Женски
  Обожавам емо стил