1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за наградни игри

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 18 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  72
  Дали верувате во наградните игри дали уопште играте, дали сте добиле нешто до сега. Пишувајте слободно.
  Јас имам убаво искуство со наградни игри
   
 2. LittleCupcake

  LittleCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  4
  Хмм искрено не верувам, сум добила ама ситни работи така да.... повећето се наместени, а и немам јас баш некоја срећа во игрите ;) Многу ретко играм скоро никогаш :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.