1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за песната од Татијана -Менаџер?

Дискусија во 'Канта' започната од pretty-girl6, 12 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Ете линк-
  http://www.youtube.com/watch?v=t6r73TBR ... ture=share

  Јас мислам дека заслужува едно големо БРАВО што се осмелила да испее вакава песна,со ваков текст кој е 100% вистина :D
   
 2. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
 3. Simonna7

  Simonna7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  128
  Сега и за сите песни посебна тема? |(
   
 4. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Да,сакав посебна тема.Имаш некој забелешка?
   
 5. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.232
  Пол:
  Женски
  Барем пред линкот не ставај тире за да стои видеото и не се фолирај многу почитувај ги правилата на форумот.
  http://www.youtube.com/watch?v=t6r73TBR ... ture=share

  p.s.
  Аии истата е? Не зезај, ја па мислев од Ѓавазова дека објавив :lol: :D

  p.p.s ама иста е и како таа ти што ја објави :lol:
   
 6. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Ете,мала грешка сепак песната е истата ти што ја објави.
   
 7. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  480
  која е оваа?? |( Што ви е со темиве луѓе? :^)

  И ај да не бидам оф топик - не ми се свиѓа.
   
 8. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.606
  И што сега голема работа па и нова тема требало да се отвара.. (смајлиштосекрсти)

  мислам дека темава треба под клуч да иде затоа што башка не развива никаква дискусија
   
 9. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.336
  Хахахаахаххахахахахахахахахахахахахаахахаха. GEEZ.

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Miss-Independent му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.232
  Пол:
  Женски
  Не знам, јас не можев да соберам храброст да ја отворам, дечкиве плус се премногу расцапани страв ме фаќа да не се педери па да се разочарам :D :D :rofl:
  Само асистирав при закачување на видеото, ај ем иносент.
   
 11. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Што вие е вас размазани едни.Ако не сакате да коментирате не морате!
   
 12. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.054
  Допаѓања:
  998
  Мислиме дека е чкарт песната, и исто така мислиме дека си ѝ прва братучетка на пејачката.
   
 13. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.336
  Чкарт е waaaaaaaaaaaaaaay too good word за ова. :rofl: :rofl: :rofl:
   
 14. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Хахаха сега ме изнасмејавте.
   
 15. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Господ да ти е напомош, и тебе и на Татијана травеститот.
  Уште за песна е, тоа јас мислам.
  Ти певалкава лично си, или рода поблиска и си?
  Кажи и да не се брука :)
   
 16. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.606
  хахахахах ова е некој вид собирање на гледаност на јутуб? или?

  иначе песнава катастрофа ако веќе бараш мислење а посебно па текстот.. смешки :lol:

  едноставно некој по секоја цена сака да се пробие тоа е тоа..
   
 17. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.580
  Јас мислам дека песната е близу одлична и сите девојки кои не се согласуваат со авторот на темава - немаат слух за музика и поим за квалитет.
  Музичето така пискаво, има некој добар ритам за тресење деколте и мрсни задници.
  Тесктот - земи ме, купи ме - мислам што повеќе сакате од ова девојки? И метафора и симболика и буквалност, се' во едно.

  Певаљката во духот на балканштината - накинџурена, со петобојна сенка на очните капаци, фризура а ла Марија Антоанета во поскромна верзија, спотот е исто многу добро осмислен...

  Се' на се', врвови ^^^ што би рекла младината на денешнината...

  Јас сега се извинувам би пишувала и подолго и повеќе, но ме притиска дигестивниот тракт - ете каков ефект ми создаде ова ремек-дело... кое заслужува посебна тема, аплаузи и овации...
   
  На MacaLove, MacenceEna, Sweety-Tweety и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.549
  Одлична е.

  Реална, убаво изработен спот, посебно ми се допадна делот со трите девојки во базенот што ја отсликуваат нејзината перцепција на општеството, водата како симбол на нашите тешкотии, но и Месија што ќе не измие од гревовите и нечистите мисли.

  Друг момент на кои треба да се обрне внимание е грчењето на мушката цицка која очигледно нема лице. Што тоа значи? Како треба тоа да го сфатиме? Можеби како последен грч пред револуција, пред промени, пред анархија? Којзнае!

  Јака порака има песнава, девојкава знае што прави. Секоја чест, не знам зошто го нападнавте девојчето!
   
  На zhap4e, MacaLove и Trendafilka им се допаѓа ова.
 19. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.341
  Прекрасна е, откако ја слушнав преска ми е на рипит и најгласно што може пуштена, еве и комшии почнаа да ми доаѓаат заедно да ја слушаме.
   
  На MacaLove му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.