1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за производите од Топ Шоп

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 30 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  67
  Ајде малку да поразговараме и на оваа тема,има многу луѓе што кога ќе купуваат работи за домаќинство незнаат од каде да купат. Јас дома имам скоро све од топ шоп и презадоволна сум од нив се е точно како што кажуваат на рекламата. Преубави се, топчето за перење, тавите што заштедуваат и време и струја, а најмногу апаратчето за кречење. Толку е едноставно што било која жена колку и да незнае може да си среди по дома сама. Ајде малку да помуабетиме да си дадеме свои мислења.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
  На оваа тема е веќе разговарано.
  opsti-diskusii/top-shop-proizvodi-t6893/
  Пребарај го форумот пред да отвориш нова тема дали веќе постои иста. Имаш горе десно пребарувач. Не нон стоп да отвораш исти теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.