Што мислите за pgg чизмите?.

Дискусија во 'Канта' започната од AylaDs, 16 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AylaDs

  AylaDs Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Не знам дали има ваква тема но ако има слободно заклчете ја мојата.!Само сакав да ве прашам дали има вакви чизми со Македонија и ако има од каде може да ги купам.А и како ви се допајѓаат. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.