1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите моментално?

Дискусија во 'Канта' започната од Sarachannel, 17 ноември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sarachannel

  Sarachannel Активен член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Девојки на што мислите моментално ? Јас само на нови шминки.
  А вие??
   
 2. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.283
  Допаѓања:
  60.137
  Пол:
  Женски
  Дека темава ќе иде во канта :^)
   
  На L.i.n.a.a, poenta и joy1 им се допаѓа ова.
 3. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.104
  Допаѓања:
  3.835
  Пол:
  Женски
  Дека има две теми со исто име отворени од една корисничка и дека и двете ќе одат во корпата за отпадоци, т.н КАНТА.
   
 4. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.848
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.