1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите...

Дискусија во 'Канта' започната од LanaSGirl, 10 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  За машките кои имаат цура, а буљaт у други женски? T.e и флертоваат многу.Женкари?

  Не знам дали има ваква тема и не знаев каде да ја сместам па ај тука.. ама би сакала да го чујам вашето мислење :)
   
 2. vitamina

  vitamina Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  8.851
  Допаѓања:
  217.645
  Пол:
  Женски
  Ние мислиме дека тие машки се "најтешки и најфамозни фаци".
  Ретко може човек да се најде со некој како нив а кога веќе ќе се пронајде верувај дека не треба да се испушта од очи и срце таква "тешка фаца" што флертова наоколу.
   
  На MiloMalo и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 3. LanaSGirl

  LanaSGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2016
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  значи ти не би испуштила..браво
   
 4. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  2.916
  Пол:
  Женски
  "Womanizer" Како со нив?
  Ептен е слична со темава, само сега сме во друга категорија. Многу зависи тука и возраста оти нормално, не може да размислува исто некој на 15 или 25, 35 итн. И карактерот, нормално. Витамина одговори саркастично, многу јасно дека таквите фацки не се ништо повеќе од нормалните само се со кренато его и малку лепота, толку. За да му станеш привлечна треба и твоето да отиде таму па ако се најдете на иста бранова должина и ти одговара арно, ако не пак арно. Деталите ќе ги оставам настрана, се имам изјаснето во друга тема.
   
 5. promeneta

  promeneta Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  385
  Допаѓања:
  12.555
  Пол:
  Женски
  Мислам дека темата е уште еден кандидат за во Канта :D.
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.