1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ми се допаѓа од онлајн шопинг

Дискусија во 'Канта' започната од Angela12345, 11 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  Во оваа тема може да ги ставаме линковите од производите да кажеме по два три збора, кои ни се свиѓаат и кои сакаме да ги купиме од алиекспрес ибеј и др.
  Ја отворив темава за да можеме да видиме некои прозводи кои не сме ги виделе на страните кои можеби ќе ни се допаднат и во иднина ќе си ги купиме  ако темева е дупла или не е прифатлива за модаторите одма во канта :D
   
 2. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.186
 3. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  знам дека ја има ама таа е за тоа што е купено а овде може да кажеме и за тоа што не сме го купиле а ни се допаѓа ако биде заедно што сме купиле и што ни се допаѓа ке се измеша
   
 4. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.