Што најмногу ве мрзи...

Дискусија во 'Канта' започната од loly89, 23 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. loly89

  loly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  74
  Мислам дека нема ваква тема, но доколку има слободно катанците :)

  Самиот наслов на темава прашува што најмногу ве мрзи да направите сами или да ве натера некој да направите.
  Мене најмногу ме мрзи да одам до продавница :) вас ??
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.