1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што најмногу ве нервира

Дискусија во 'Канта' започната од Pinar, 25 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pinar

  Pinar Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  Гледам низ темиве и баш забележав дека нема некоја ваква тема...На пример јас најмногу се нервирам кога ќе чекам некои со кои сум договорена за некаде, а тие каснат...значи тоа ме ваѓа од контакт :@ и ми се чини налево круг, да си одам дома, па тие нека ме бараат после :D
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.345
 3. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  луѓе без цел во својот живот. :x
   
 4. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  ЛИЦЕМЕРНИ ЛУЃЕ НАЈМНОГУ! :@
   
 5. Marissa24

  Marissa24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  11
  Мрзливи луѓе, злопамтила, напорни замаранти и т.н.
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.