1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што најмногу ве пали кај мажите?

Дискусија во 'Секс' започната од Viktorijaaa5, 28 октомври 2013.

 1. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.005
  Допаѓања:
  79.940
  Пол:
  Женски
  Разгледував и мислам дека ваква тема не видов :D
  Што имате да кажете за оваа ?
   
 2. bubac

  bubac Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  1.865
  Пол:
  Женски
  Женско сум, ама сепак градите :D
   
  На valton му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Audrey16

  Audrey16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2013
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  50
  Рамениците ми се слаба страна(и бицепсчето), тоа газето негово најубаво исто така...и зависи колку сум перверзна во моментот :rofl: некогаш се ме пали, некогаш сум... :lol:
   
 4. Bescheiden

  Bescheiden Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2012
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  193
  1. Дланките :D Убави, силни, цврсти машки раце.
  2. Очите.
   
  На Neytiri му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  574
  Кај машко паѓам на остар поглед, цврсти раце со по некоја вена излезена(не премногу), доминантност без да биде груб.. и цврста изразена вилица. :wasntme:

  Шознам, ете такви страшни си ги сакам. :rofl:
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 6. turbulentno

  turbulentno Активен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  13
  Дланките....иии Газето
   
 7. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.438
  Пол:
  Женски
  Кај машко најмногу ме пали да има симпатично лице и витка става, а оно што во буквална смисла ме пали тоа е тврд пениси, и добри тестиси и да е среден доле. Немора да е многу голем но да небиде млитав бидејки таквите ми се одвратни што се тресат како пудинг, и мора да ги држат за да не се свиткаат. додека тестисите ми се баш онака, обожавам да се играм со нив во предиграта, бидејки кога ќе ки ставам во уста се чувствувам мокно дека контролата е во мои раце, знаеме дека мадинјата се најслабата точка на мажите.
   
  На Cecko85, Brinetka, DeckoZaCuckold и 9 други им се допаѓа ова.
 8. psanje

  psanje Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  9
  газето онака да имам што да фатам и како што спомнаа погоре добри тестиси :)
   
  На другар. и valton им се допаѓа ова.
 9. solei

  solei Активен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2013
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  8
  Колку интересна тема, жени кај сте?
   
 10. Pelikan

  Pelikan Активен член

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Дланките најмногу, а и да е развиен ама убаво, не како со стероиди пумпан. :)
   
 11. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.869
  Допаѓања:
  175.251
  Пол:
  Женски
  Мора да има добра позадина :P
  И убава предна страна хахаха :$
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.005
  Допаѓања:
  35.873
  Пол:
  Женски
  Ставот,држењето на телото што треба да го има еден маж :)
   
 13. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.896
  Допаѓања:
  80.118
  Пол:
  Женски
 14. Savana93

  Savana93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  159
  Стилот, ставот и начинот на изразување
   
  На Anah и Strumka22 им се допаѓа ова.
 15. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Горниот дел, јаки крупни маженствени раце, убави раменици и малце оформени гради. :$ :D
   
 16. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.543
  За мене нема ништо посекси од овие две линии кај маж :inlove: Перверзија ми се..
  [​IMG]
   
  На semy, one_girl, kriSta56 и 3 други им се допаѓа ова.
 17. anonymous16

  anonymous16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  921
  Аууууу.... Истоо..... :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На kriSta56 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.168
  1) Ме палат неговите подлактици од кои срамежливо му наѕираат вените.
  2) Ме пали допирот на неговиот врат.
  3) Неговите очи и насмевка.
   
 19. vetre

  vetre Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2013
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Уффф оние линиите два поста над мојов и силни раце кај што ќе се осеќам безбедна :D
   
 20. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Сега за сега
  Плочкиииииииииииииииите :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.