Што најмногу ве пали кај мажите ?

Дискусија во 'Секс' започната од Viktorijaaa5, 28 октомври 2013.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.966
  Допаѓања:
  23.151
  Пол:
  Женски
  Црна коса, зелени очи, брада и убава насмевка. И да е среден.
   
  На valton, A.27, Lolo5 и 4 други им се допаѓа ова.
 2. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.087
  Допаѓања:
  5.525
  рацете, грбот и газето
   
  На BoyL, другар. и Desi1991k им се допаѓа ова.
 3. другар.

  другар. Активен член

  Се зачлени на:
  6 август 2018
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  најинтересно ми е што повеќето жени се палат на машки газ

  скачка со газе нема хаха

  ти па ја претера
   
  Последна измена од модератор: 6 август 2018
  На jasbi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  Зошто ја претера?
  Ако тоа сака, тоа сака. Кој си ти да и' кажеш на што да се пали?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Natural91

  Natural91 Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2017
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Ме пали ако е висок, крупен (не дебел, добро граден) остар поглед а карактерно chill, да не филозофира како жена, интелигентен, досетлив, шармантен :D у превод немогуќи :D
   
  На aleksandra99, Tina22m, GirlLove и 8 други им се допаѓа ова.
 6. sunrise_123

  sunrise_123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  2.438
  Пол:
  Женски
  Ме палат крупни, средени мажи со убава насмевка, да мирисаат на парфем и да имаат големи раце кои ќе знаат силно да гушкаат:)
   
  На Oleeenka, Petar80, cresa-jagoda и 5 други им се допаѓа ова.
 7. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.537
  Допаѓања:
  132.554
  Пол:
  Женски
  Рацете...фетиш ми се...
   
  На Lunadeeztac, aleksandra99, Tajnaotrovna и 7 други им се допаѓа ова.
 8. Witchy-style

  Witchy-style Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  679
  Допаѓања:
  3.782
  Пол:
  Женски
  цврст став, сериозност, моќен поглед и остри мажествени црти на лицето, висок и доброграден и да ме јаде со очи, најсекси ми е
   
  На aleksandra99, Oleeenka, Petar80 и 4 други им се допаѓа ова.
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.559
  Допаѓања:
  247.744
  Пол:
  Женски
  кога ме соблекува со поглед и зборови пред да ме соблече со раце
   
  На aleksandra99, Robson, Tajnaotrovna и 16 други им се допаѓа ова.
 10. BlackLady24

  BlackLady24 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2018
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  и кај мене е тоа
   
  На Ena05, aleksandra99, Petar80 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  53.642
  Пол:
  Женски
  Погледот
   
  На Herrera, Lunadeeztac, aleksandra99 и 8 други им се допаѓа ова.
 12. Rabbit

  Rabbit Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  2.123
  Допаѓања:
  38.531
  Пол:
  Женски
  Заводничкото освојување..
   
  На zalosna, Luciferovog zlo♧, diskreten32 и 4 други им се допаѓа ова.
 13. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  965
  Пол:
  Женски
  Секси поглед, знаат машките добро за тоа, црна коса, пределот кај вратот и рамињата негови, заводлива насмевка, некој dirty во индиректна смисла муабетче и така ...
   
  На LoneWolfGuy, jasbi, Davidmfo и 6 други им се допаѓа ова.
 14. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.362
  Допаѓања:
  15.938
  Пол:
  Женски
  Понашање, шарм, поглед, убави дланки, физички покрупен и умствено добро развиен.
  Ахам и добар речник.:!:
   
  На Lunadeeztac, Herrera, Роберт 7 и 6 други им се допаѓа ова.
 15. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  4.279
  Пол:
  Женски
  Поглед и понашање
   
  На Роберт 7, Petar80, Tajnaotrovna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  2.098
  Пол:
  Женски
  Мажи со долга коса и со брада ми се прејаки чиста перверзија, уште ако има и зелени очи, мммм...
  Исто и ќелави мажи со брада ме палат многу.
  Покрај тоа некој со убава и слатка насмевка, а во исто време и јебозовна.
   
  На Tina22m му/ѝ се допаѓа ова.
 17. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.528
  Допаѓања:
  23.224
  Пол:
  Женски
  Џентлменското однесување, заводлива насмевка, шарм, спортски стил на облекување, бела кошула :inlove: а одело не :shake:
   
  На Kenzoo, jasbi, Davidmfo и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.446
  Допаѓања:
  17.706
  Пол:
  Женски
  Ме пали ако има бензин и ќибритче :P .

  Ме возбудуваат големи дланки и мускулести раце кои нежно допираат :inlove: . Гушкање со часови :inlove: ( штета , на мажуле му станува " борецот за слободата " штом ме чепне |( и толку од гушкањето со часови :devil: ) . Кога ме бакнува во врат:angel: . Кога ми ја докажува љубовта :inlove: иако јас знам дека ме сака :D .
   
  На diskreten32 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 19. jasbi

  jasbi Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  807
  Допаѓања:
  6.665
  Пол:
  Женски
  Smisla za humor, da guska ubavo, nasmevka, "gaze" :lol:
   
  На Роберт 7, Petar80, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  16.337
  Пол:
  Женски
  Длабок глас, остар поглед, испакнати вени на рацете ( ова ми е ептен секси :inlove:), висок спортски граден со v cut abs ( не знам како се вика на мкд.)
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.