Што најмногу ве пали кај мажите ?

Дискусија во 'Секс' започната од Viktorijaaa5, 28 октомври 2013.

 1. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.222
  Пол:
  Женски
  Мускулести раце :inlove:
   
  На nx_lxve му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Elmasa

  Elmasa Активен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  46
  Hahaha citam ama slabo ste pisuvale za toa deka ve pali stomakot , jas kaj decko mi znaci go obozavam negoviot stomak negovite vlaknenca plocki uhh go baknuvam do stepen da mu dosadi , a uste povekje me pali toa koga kje go vidam kakp se potsmeva ,vo smisla mu odgovara.....znaci STOMACHH haha !!!
   
 3. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.369
  Пол:
  Женски
  Згодно га*е8)
   
  На Cutiie и Tokyo. им се допаѓа ова.
 4. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.057
  Пол:
  Женски
  Дланките и прстите.
  Вита линија.
  Држењето.
  Лицето, треба да препознаам некоја класична убавина.
  Можеби и вратот.
  Битно е и дали косата ќе ми се допадне.

  Е и ова да. Стално заборавам да наведам.
   
  На ku4ence, nx_lxve, Brinetka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. AnnabelLee

  AnnabelLee Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2018
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  357
  Пол:
  Женски
  И јас имам фетиш за дланки, раце, линија, врат и структура на коски. And the voice... Just darn nice :D
   
  На ku4ence, GirlLove и sjdgo им се допаѓа ова.
 6. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.057
  Пол:
  Женски
  Да, да, скроз исто. Ковчиња :l:
   
  На AnnabelLee му/ѝ се допаѓа ова.
 7. tatjanasakalieva

  tatjanasakalieva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  702
  сини очи :u:
   
  На Brunhilde и Принцезичка1 им се допаѓа ова.
 8. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  364
  Пол:
  Женски
  Изразени вени по раце и на едно друго место. :rofl::lol:
   
  На Šaim-se, Romul, nx_lxve и 5 други им се допаѓа ова.
 9. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.285
  Допаѓања:
  7.543
  Пол:
  Женски
  Раце, грб, брада, ме пали кога е послушен а јас доминантна. :P

  Едит: кога прави нагли и агресивни потези.
   
  На GirlLove, Kimberly11, marija305 и 5 други им се допаѓа ова.
 10. aleksandra99

  aleksandra99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  6
  Pogled :inlove:
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.443
  Допаѓања:
  20.350
  Пол:
  Женски
  Ме пали кога има сини очи, убава насмевка и кога е висок.
   
  На hermosa и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 12. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.825
  Допаѓања:
  9.089
  Пол:
  Женски
  Брада, очи, глас, облик на тело,насмевка.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 13. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.437
  Допаѓања:
  9.269
  Пол:
  Женски
  Ништо не ме пали кај мажите.Не ме привекуваат на изглед туку само низваната енергија.Незнам што има да се види во маж.Жена е жена како да кажам...
   
  На nx_lxve, hellaa, VoodooGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.864
  Допаѓања:
  22.659
  Пол:
  Женски
  Став и држење на тело, харизма.
   
  На ku4ence и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 15. nx_lxve

  nx_lxve Нов член

  Се зачлени на:
  25 септември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  раце со вени