Што најмногу ве пали кај мажите ?

Дискусија во 'Секс' започната од Viktorijaaa5, 28 октомври 2013.

 1. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.315
  Допаѓања:
  8.358
   
  На Lovely93 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.561
  Смислата за хумор
   
  На nx_lxve и Ace Ventura им се допаѓа ова.
 3. Irena18

  Irena18 Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Очите и рацете
   
 4. sexybaby

  sexybaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  62
  очите,вратот градите,стомакот,рацете,уште ако има добро газе...
   
 5. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.347
  Допаѓања:
  28.655
  Пол:
  Женски
  Физички став и смисла за хумор.
   
 6. Unica

  Unica Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2010
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  600
  Добри раце големи, шепи! Широки раменици, мистериозен поглед и не знам за вас ама мене длабок машки глас немормално многу ме пали. ;)
   
 7. Biljana95

  Biljana95 Нов член

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Многу од вас спомнаа ГАЗЕТО :D А што праиме што на повеќето им се влакнести газињата :lol: ? Мене тоа малку ми смета, што мислите вие :) ?
   
 8. Insatiable13

  Insatiable13 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2014
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  367

  Хаххах и мене искрено ми смета и тоа многу ( веет ленти, друго чаре нема :P )
  Инаку најмногу ме пали груб машки глас и широко развиени рамења ]:)
   
 9. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  672
  Допаѓања:
  1.415
  Насмевка. И поглед. Длабок поглед од кафени очи најчесто е добитната комбинација. Друго ништо не ми е важно. :)
   
  На Ace Ventura му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Antoninaaa

  Antoninaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  1.657
  На прв поглед, ставот и очите. На втор поглед позадината(овие два погледа можат да си ги сменат местата зависно од која страна го гледам) :D На трет поглед смислата за хумор,ако ја нема се губи магијата џабе му е све.
   
 11. Biljana95

  Biljana95 Нов член

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Па стварно.. :D А ретко ќе најдеш машко што ќе сака да се издепилира па и тоа баш на задникот, нема шанси :D :D
   
 12. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  718
  Допаѓања:
  2.513
  Пол:
  Женски
  бицепсите :lol: полни усни и газето (кога ќе облече тренерки..... уффф) ]:)
   
  На Ace Ventura, Consultant и ton4ica им се допаѓа ова.
 13. marinka11

  marinka11 Нов член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  31
  што? ма ме пали само што ке го видам,инаку широките рамена и најубавата тетоважа што ја има,а и да плавите очи
   
 14. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  799
  Допаѓања:
  569
  Широки рамена, цврсти машки раце со по некоја вена излезена и вратот дефинитивно. мм

  И коа му е станато другарчето онака ама баш камен тврдо.. :$ да не навлегувам во детали. :D И валкано коа ми збори, е тогаш дури ме полудува. :smirk: :angel:
   
  На marija1907 и sungod им се допаѓа ова.
 15. Meredit

  Meredit Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  89
  И мене исто широки рамена бицепси и стомачните коцкички,токму затоа и се заљубив во мојот маж пред 6 години.И да не бидам вулгарна, големиот лепотан. :D
   
 16. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.884
  Допаѓања:
  5.546
  Пол:
  Женски
  Ставот, погледот,став на вистински маж,со поглед строг отсечен помалку и мрачен ммммм...
   
 17. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.025
  Допаѓања:
  8.020
  Пол:
  Женски
  Negoviot pogled, obozavam koga gi lize negovite socni usni pred da me bakne, me palat negovite race vo koi se osekjsm sigurna i daa negovata bradicka (od 2-3 dena mmm)
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 18. hard-rock-girl

  hard-rock-girl Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2014
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  косата и телото
   
 19. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.053
  Допаѓања:
  12.115
  Очите и цврстите,силни машки раце. :)
   
 20. LauraPalmer

  LauraPalmer Нов член

  Се зачлени на:
  28 мај 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Уснитеее