Што најмногу ве пали кај мажите ?

Дискусија во 'Секс' започната од Viktorijaaa5, 28 октомври 2013.

  1. Carpathia

    Carpathia Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2009
    Пораки:
    27
    Допаѓања:
    24
    Ќелава глава или дугачка коса.
    Брада.
    Влакнесто тело.
    Висина.
    Може малку стомаче да има али добро газее
     
  2. Anne15

    Anne15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 февруари 2012
    Пораки:
    762
    Допаѓања:
    239
    Пол:
    Машки
    Силен,мажествен,тоа ми е на прво место.
    Ме пали некој остар поглед,поготово некои мачорски очи. :wasntme:
    Полни усни.Газето. :lol:
     
  3. Carpathia

    Carpathia Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2009
    Пораки:
    27
    Допаѓања:
    24
    Да заборавив и поглед.

    Пример да носи наочари онака да ме погледне под наочара а да има мачорски очи. Ух!

    Пример, ќелав, со брада, наочари, висок, ...

    Идам ја :$
     
  4. bubic.k

    bubic.k Популарен член

    Се зачлени на:
    10 март 2014
    Пораки:
    1.006
    Допаѓања:
    3.561
    Пол:
    Женски
    Брада , големи раце за во неговата прегратка да се осеќаш како најмалото нешто на светот :$
     
  5. hristinnnna

    hristinnnna Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2013
    Пораки:
    391
    Допаѓања:
    168
    На прв поглед очите,лицето.
    А и дланките да му бидат големи . :$
     
  6. natemila

    natemila Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.523
    Допаѓања:
    8.406
    Пол:
    Женски
    ммм убаво развиено тело, заводлив поглед и да газето обавезноо :)
     
  7. Elissa

    Elissa Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2014
    Пораки:
    2.404
    Допаѓања:
    21.739
    Да е разбацан малку, да изгледа силно, да има заводлив поглед. Да те допре за половина и да се стопиш.
    Да мириса на убаво, добар задник. Посебно ако е спортист :inlove:
    и најбитно да е мазен на гради рамена, и без влакна.
     
    На Anja98 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. tikvi4ka992

    tikvi4ka992 Активен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2013
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    6
    Усни, раце(големи онака да те фати :$ :) ), задник :lol: :lol: :lol: :$ :$
     
  9. s1a1n1d1r1a1

    s1a1n1d1r1a1 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 октомври 2010
    Пораки:
    1.620
    Допаѓања:
    14.302
    Пол:
    Женски
    Зборови.
     
  10. davidof

    davidof Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2014
    Пораки:
    51
    Допаѓања:
    12
    Дланки, брада, висина, поглед и добар задник. :D
     
  11. Rak-26

    Rak-26 Активен член

    Се зачлени на:
    9 јуни 2014
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    11
    Висина, 2 метра по можност :D Дланки. Поглед. Ама дефинитивно најмногу ме палат машки со брада и карирани кошули.
     
  12. angelaxD

    angelaxD Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 септември 2011
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    45
    Висок,полни усни, добар газ, малку брада,и да нема влакна по гради и тетоважи уфф :$ :$ :$
     
  13. MalaMedena

    MalaMedena Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2013
    Пораки:
    445
    Допаѓања:
    174
    разголени,згодни мускулести мажи(не билдери) :muscle: :shake: со црна коса и сини очи :inlove:
     
    На CandyFiller му/ѝ се допаѓа ова.
  14. bonitacika

    bonitacika Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2014
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    21
    Добро граден дечко со убава насмевка.
     
  15. Elena69221

    Elena69221 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 август 2011
    Пораки:
    2.313
    Допаѓања:
    3.380
    Пол:
    Женски
    Дефинитивно рацете. Малку набилдани, со истакнати вени.
    [​IMG]
     
    На MalaMedena и Daydream им се допаѓа ова.
  16. Sky-butterfly

    Sky-butterfly Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 декември 2013
    Пораки:
    2.489
    Допаѓања:
    46.856
    Па не би можела да издвојам само еден дел, ако речам пример добро развиено тело, а забите му се лоши, џаба е се.

    Ајде вака можам да речам, ако го гледам издалека и ме привлече физички ( не сакам набилдани никако), потоа кога ќе ми се приближи прво му гледам во забите и во рацете. Ете тоа многу ми зборува за еден маж.
    Ако тоа не ми се допаѓа, нема што друго да ме пали кај него, па макар и да има совршено лице и тело.
     
  17. imelda

    imelda Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    1.622
    Допаѓања:
    10.311
    Δ
    Така, така треба, исто како кај добар коњ, гледаш копита и заби :D
     
    На calliope и pisatel им се допаѓа ова.
  18. Sky-butterfly

    Sky-butterfly Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 декември 2013
    Пораки:
    2.489
    Допаѓања:
    46.856
    :rofl: :rofl: види стварно, така испаѓа :D
     
    На imelda му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Westsiderka

    Westsiderka Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2012
    Пораки:
    105
    Допаѓања:
    21
    Мускулести раце да може силно да ме гушка и мила насмевка :D
     
  20. Aniston

    Aniston Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2011
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    226
    Срамежливост и срамежливиот поглед моментот пред да го направи првиот потег кој води до она најубавото. Или за време на интимноста, оној поглед кој кажува, изгубен сум малку но уживам премногу.

    И газот :rofl: