Што најмногу ве пали кај мажите ?

Дискусија во 'Секс' започната од Viktorijaaa5, 28 октомври 2013.

 1. lala15

  lala15 Нов член

  Се зачлени на:
  20 август 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  очите, фризурата, ставот :tmi:
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.572
  Допаѓања:
  5.284
  хмм .. малу да им е надрвен и страствени бакнежи хаха

  се шалам

  убава насмевка,полни усни, нежни раце,добар став,не билдери, да нема влакна ...освен по нозете
   
  На draganaxx0 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Iza.bella777

  Iza.bella777 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  12
  стомачните. и важно ми е да е силен , а не некој коркаш :P
   
 4. Daciiiii

  Daciiiii Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Телото :^)
   
 5. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.390
  Пол:
  Женски
  Газ бре брате онаков спортски, па да го заплескаш, а и мажествени дланки од оние огромните.
   
 6. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  473
  Допаѓања:
  122
  Плочки,Високи,Плави очи,став :inlove:
   
 7. parfemlilav

  parfemlilav Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  1.Усните
  2.Газето
  3.Косата :P
   
 8. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  973
  Дланки ..или раце со истакнати вени ..
  Задник
  :)
   
 9. AziskaStrslenka

  AziskaStrslenka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.497
  Пол:
  Женски
  Мене ме пали муабетот :D ама најсериозно.
  Најмногу сакам кога ме заведуваат со зборови.
  Само уште да е повисок од мене,и да има мажествени раце,силни.. готово. :D
   
  На glosipgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.809
  Допаѓања:
  7.007
  Ме пали начинот на комуникација,бојата на гласот,дланките,контактот со очи,парфемот...
  Полни усни
   
 11. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  9.381
  Харизма...во најразлични пакувања :rofl:
   
 12. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  977
  Допаѓања:
  2.645
  Пол:
  Женски
  Пред се да има убаво лице со убава насмевка,повисок да е,да има стомачни но да не е многу крупен набилдан,онака во нормала таман да си е :)
   
 13. GirlInFire

  GirlInFire Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  Па пред се да биде убав на лик и симпаричен,висок ...Да не биде премногу набилдан онака нормален ...Посебно ги обожавам градите на машко и мускулите на рацете ... :inlove: :wasntme:
   
 14. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  149
  Пол:
  Женски
  убав на лик и симпатичен,висок Посебно ги обожавам градите на машко и мускулите на рацете со по некоја истакната вена ... :inlove: :wasntme:
   
  На Janina му/ѝ се допаѓа ова.
 15. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.117
  Сочни врели усни, бакнежи во врат, убаво лице,сини или зелени очи дефинивно слабост ми се и брадичка не многу долга некако ми е секси :)
   
 16. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.497
  Пол:
  Женски
  Тракторот, црното под нокти, лицето со бубуљици и дефинитивно слабост ми се запотените мишки, ама онака да труе сакам на пот :$
   
  На RedWine и Daleron им се допаѓа ова.
 17. franca

  franca Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  182
  тука си ''тепаш'' досада?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.390
  Пол:
  Женски
  Не туку искрено кажува, има ги разни.И мене ме пали запотена мишка, ама кој како сваќа.
   
  На luci22 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.497
  Пол:
  Женски
  Нее муви тепам!
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. franca

  franca Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  182
  не би рекла дека во ова време ги има.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.