Што најмногу ве пали кај мажите ?

Дискусија во 'Секс' започната од Viktorijaaa5, 28 октомври 2013.

 1. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.546
  Допаѓања:
  3.079
  Пол:
  Женски
  Убаво развиени раце и грб
   
  На Lolo5, КикиМаус и Afroditaaa им се допаѓа ова.
 2. prettymamma

  prettymamma Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2017
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  671
  Пол:
  Женски
  Брада, ставот и најважното: начинот на кој се изразува
   
  На Lolo5, КикиМаус, crazylady и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.421
  Пол:
  Женски
  лелеееееее мајкооооооооо..абе ништо повеќе не ме пали...ауууууууу..помош жени, до мене ли е или нема мажи потпалувачи, пиромани!???:o
  :lol:
   
  На Lolo5, КикиМаус, Dust и 4 други им се допаѓа ова.
 4. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.572
  Допаѓања:
  5.281
  Че се нaјди некoј сo билтен и oпaљaч :)
   
  На Lolo5, elimkd, *Amethyst* и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.885
  Допаѓања:
  32.550
  Пол:
  Женски
  Насмевката, добар задник и плочки на стомакот.
   
  На Lolo5 и Petar80 им се допаѓа ова.
 6. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.421
  Пол:
  Женски
  Тоа е проблемот, сите се со билтени во рака и палат само во кладилница:rofl:
   
  На другар., Lolo5, bubi75 и 5 други им се допаѓа ова.
 7. ♡BuBaLe♡

  ♡BuBaLe♡ Популарен член

  Се зачлени на:
  2 мај 2015
  Пораки:
  4.439
  Допаѓања:
  95.630
  Пол:
  Женски
  Очите, погледот :)
   
  На Lolo5, Dust, Згодно Момче и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  174.134
  Пол:
  Женски
  Очи, раце, шарм...Се џабе ако е без мозок. Умот знае да биде опасен афродизијак.
   
  На Џеки, Tajnaotrovna, cavalli и 13 други им се допаѓа ова.
 9. Blue000

  Blue000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2017
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  152
  Пол:
  Женски
  остар поглед, црни очи она длабок поглед да има, рацете, да знае како да те допре дефинитивно она машки ама нежно и памет секако, ништо повеќе од паметен и open minded човек не би ме привлекло
   
  На Lolo5 и Petar80 им се допаѓа ова.
 10. Melisa96

  Melisa96 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2016
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Женски
  Интелигенција, хумор...
  Па после одиме со добра развиеност и нормално мала брадичка, средена
   
  На Lolo5 и Petar80 им се допаѓа ова.
 11. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.381
  Допаѓања:
  241.431
  Пол:
  Женски
  Кај мојот маж се

  Кај останатите ретко нешто да ме запали :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.237
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Хумор? Интелегенција? Ќе се е*ите или ќе си прајте муабет?
  #justasking :emo:
   
  На cavalli, Lolo5, КикиМаус и 3 други им се допаѓа ова.
 13. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  16.158
  Пол:
  Женски
  Хахахах па мислам дека дури да дојде до тој чин мора нешто да ја привлече :D

  Да не бегам off topic, мене ми се неодоливи високи црни момци, по можност со брада, широки рамења, големи дланки, истакнати вени, со оној продорен eye-fuck поглед, и иста таква насмевка :wasntme: и колку што може да привлече физички, уште полесно може да привлече со интелигенција и смисла за добар саркастичен хумор:mm:
  Готово се внесов :rofl:
   
  На Lolo5, Petar80, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.237
  Пол:
  Женски
  Прашањето е шо ве ПАЛИ, а не шо ве привлекува :)
   
  На Lolo5, Petar80 и Priroden им се допаѓа ова.
 15. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  699
  Брада
  Полна уста
  Убава насмевка
  Стомачни(не претерано изразени)
  Добро обликувано газе
   
  На другар., Lolo5 и Petar80 им се допаѓа ова.
 16. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  16.158
  Пол:
  Женски
  Да де, и мислам дека кај секого палат различни нешта, така? Нема ништо чудно.
  Еве не знам, ама мене ми се огромен turn on интелигенцијата и сарказмот, па ако се во пакет со она што го набројав погоре, абе партали :lol: џабе ако ми е физички типот од соништата, ако не знае две реченици да сврзе адиос мучачо јер ми е тоа еквивалент на ладен туш :smirk:
   
  На Tajnaotrovna, Lolo5, Dust и 4 други им се допаѓа ова.
 17. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.381
  Допаѓања:
  241.431
  Пол:
  Женски
  Јас на пример со некој празноглав и глуп неможам да се Е*ам.Под глуп воедно подразбирам и некој што е прост,некултурен,итн.
   
  На Lolo5, КикиМаус, +++ и 10 други им се допаѓа ова.
 18. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.854
  Допаѓања:
  90.595
  Пол:
  Женски
  Остри погледи, добро газе.
   
  На другар., Lolo5 и Petar80 им се допаѓа ова.
 19. GabyTranceॐ

  GabyTranceॐ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  1.101
  Пол:
  Женски
  очите потезите газето :D и да не биде скачка
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  488
  Пол:
  Женски
  Брадата, стомачните
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.