1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што најмногу ве пали?

Дискусија во 'Канта' започната од davidof, 13 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. davidof

  davidof Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2014
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  12
  Здраво девојки :D
  Нова сум на форумов, се надевам ќе се дружиме :rofl:

  Сакав да ве прашам нешто, интересна ми е темата:

  Која негова постапка при мување или секс најмногу ве пали ? (се надевам ја нема темава досега)

  Да почнам од мене:
  Најмногу ме пали кога ме бакнува во вратот онака страстно, кога ми го бакнува целото тело дур лежам уххх..
  :*
   
  На Lolo5 и tallgirl им се допаѓа ова.
 2. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.017
  Пол:
  Женски
  љубов

  Мислам дека има ваква тема, а и да нема, најмалку ѝ е местото на истата во врски, а темата „Љубов“. :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.